Autor Wątek: Demon  (Przeczytany 914 razy)

Demon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Demon
« dnia: Październik 31, 2013, 11:55:11 »
Hey
Gdzie ja jestem? Ehh mógłbym wymieniać i wymieniać, ale po co? Opiszę tu te stronki gdzie jestem najczęściej czyli:

1. Enezja - jestem tam jako Soren (imię wziąłem z książki z cyklu 'wielka wojna diabłow', jednak moja postać nijako nie pasuje do tego imienia), kotołak, który zazwyczaj pojawia się pod postacią hybrydy tygrysa z jakimś tam innym dużym kotem. Aktualnie Soren pełni tam rolę przywódcy kotołaków, czasem jest nieco leniwy (ja realny przejawiam się w charakterze mojej postaci), lecz choćby jakiego lenia miał zawsze w razie potrzeby jest gotów się ruszyć i biec na pomoc itp. Czasami jest trochę nie ogarnięty, można by go uznać za durnia a czasem jak walnie coś dyplomatycznego to... też go nikt nie rozumie xD No jest to postać dość taka dziwna, nie można jej opisać.

2. Wataha Pierwotnych - gram tam od samego początku jako Demon, z czasem stałem się tam głównym Adminem... a moja postać jest tam samcem alpha WP, ma partnerkę Śnieżkę i ogółem żyje sobie w spokoju. Czasem powalczy z Chroną, czasem zaś przeżywa różne głupie przygody jak tajemnicze drzewko pod piaskiem na plaży, atak ludzi, rekin przy rafie koralowej, atak kosmitów i wiele innych. Zawsze stara się być mił nawet dla tych za którymi ie przepada (aktualnie brak takich osób), raz jest małomówny a czasem nawija jak najęty, stara się wprowadzać 'dobro' wszędzie jednak nie zawsze mu to wychodzi.

3. Ancient Isle - kolejna kocia postać, również Soren. Ostatnio coraz rzadziej tam wpadam. A więc tak, jest tam kotem takim zwykłym, białasem o intensywnie błękitnych oczach, należy do dobrego stada Pogromców Owiec, ma łaggodne uosobienie, trochę leniwe (jak większość moich postaci). Urodził się dziko więc trochę boi się przebywania na ludzkich terenach, a że większość fabuł toczy tam się w mieście to jest taki trochę nie pewny siebie.

4. Mythical-Valley - chociaż nie lubię blogowych watah to tam dołączyłem, jestem tam jako Asgard i szczerze nie ma jeszcze ściśle opisnej postaci. Na razie pod długiej wędrówce konam przy stawie ze zdartymi poduszkami łap. Ale raczej też to będzie dobra postać, chociaż czasami będą zdarzać się wyjątki bo te dobrocie robią się już nudne.

I jest tego o wiele więcej ale ostatnio jestem tylko na tych wyżej wymienionych, chociaż chętnie dołączę gdzieś, gdzie wreszcie będę mógł stworzyć zuą postać xD

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskatawerna krwawawataha forumpolskiejzabawy hejtforum cesarstwoniemieckie