Autor Wątek: moLLy  (Przeczytany 864 razy)

moLLy

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
moLLy
« dnia: Październik 30, 2013, 20:07:27 »
Witam :3
Jestem na wielu stronkach. Możesz mnie spotkać pod różnymi nickami.
Na howrse jestem madziam2 a na doggi Magdaa


1. Wataha Lobo - jestem tam jako Molly True
Molly jest w Lobo od początku życia. Ma rodzinę - rodziców i brata bliźniaka. Na pewno nie jest strachliwym szczeniaczkiem bojącym się osobników większych od siebie. Chyba największą jej cechą i zauważalną na pierwszy rzut oka jest to, że jest bardzo żywa. ADHD? Może nie, ale potrafi bawić się godzinami bez odpoczynku. Czy to cecha normalna, bo jest szczeniakiem? Niekoniecznie. Zawsze pała optymizmem, zawsze pewna siebie, pewna swojej decyzji i swojego wyboru, bystra, mimo młodego wieku. Nie cierpi się... nudzić. Uwielbia bawić się z rówieśnikami, ale oczywiście "dominować w zabawach", lubi decydować chociażby "w co będziemy się bawić", ma dziwną manię przywódczą, ale może dlatego że ma dar przekonywania, zawsze wie co powiedzieć i nigdy, przenigdy się nie wstydzi. Potrafi wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Niestety nie zawsze jest możliwość zabaw z rówieśnikami... czasem... trzeba się ponudzić, co w przypadku Molly jest niewykonalne. Wpada na różne pomysły, zazwyczaj niosące za sobą konsekwencją, ale i z tego zazwyczaj udaje jej się wybrnąć. Ma też cechy, których nikt by się po niej nie spodziewał - wrażliwa, potrafi dostrzec czyjś ból, to że ktoś jest smutny. Nigdy nie pokazuje po sobie strachu. Uwielbia zaczepiać i... być w centrum uwagi, a czasami zdarza się jej za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Uwielbia robić sobie żarty z innych, chodź nie raz kończy się to dla niej źle.
Poznała jednak przyjaciółkę. Chodź wydaje się że ktoś taki jak ona nie potrafi na prawdę przyjaźnić się z kimkolwiek. A jednak.
Stała się strażniczką, oczami, wszystkim dla swojej przyjaciółki. A może... po prostu czas wydorośleć?
Molly przez niektórych uważana jest za "zło". Często jej "zabawy" przynoszą szkody. Zazwyczaj jednak stara się robić na złość wilkom, które ją w jakiś sposób zraniły.
Na Lobo niegdyś znana byłam jako Ashley.

2. Heard Tigers Nacht - jestem tam jako Shannel, tajemnicza, zamknięta w sobie, agresywna, wrażliwa wadera o niesamowitej historii.

3. Wataha Pierwotnych - kim tam jestem? Tajemniiicza xD

4. Shaman Kings - Jestem tam jako Yumi (z anime Code Lyoko)

5. Życie na sawannie - jestem tam jako Shannie Rue, pewna siebie przywódczyni Lampartów.

6. My very cats - Shannel z SL

Jest jeszcze tego trochę ale szczerze zapomniałam xD


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
kwiaty uslugiminecraft articz tusnovelas faon